Komplexní zajištění vozového parku

Hledáte způsob jak si ušetřit náklady na PHM, čas strávený vedením knih jízd a v neposlední řadě nervy při řešení přestupků vašich řidičů? Všechny tyto a mnoho dalších výhod vám přináší GPS monitoring od společnosti TSSGroup, lídra v oblasti monitorovacích řešení.

NONSTOP PŘEHLED V MOBILNÍ APLIKACI

Přehledná aplikace iOS a Android pro pohodlnou kontrolu kdekoliv a kdykoliv

JEDINEČNÉ ŘEŠENÍ UŠITÉ NA MÍRU

S námi můžete monitorovat nejen polohu ale také libovolné množství dalších údajů o vozidle či majetku

VLASTNÍ VÝVOJ A VÝZKUM

Nejsme jen prodejce cizích produktů, na personalizaci vašeho řešení pracuje odborný tým techniků s nepostradatelnými zkušenostmi.

OVĚŘENÉ ZÁKAZNÍKY

Na naše produkty se každý den spoléhají tisíce spokojených zákazníků, díky kterým jsme jedničkou na slovenském trhu.

pro malé, střední i velké firmy

S pomocí našich zařízení a jedinečných technologií pocházejících z vlastního vývoje budete mít svůj majetek, vozidla, zboží či osoby neustále pod dohledem. Široký sortiment speciálních řešení uspokojí nároky pro sledování jakéhokoliv parametru, ať už jde o otevření nádrže mimo povolenou zónu, překročení rychlosti, nebo opuštění pracovního prostoru.

Naše řešení se přizpůsobí vám, ne naopak

Naší hlavní filozofií je maximální přizpůsobení systému vašim potřebám. Žádný požadavek není pro nás příliš detailní a žádné řešení příliš složité. Ať už chcete autorizovat řidiče kartou docházkového systému, sledovat jak často vaše vozidlo stojí v zácpě nebo mít detailní přehled o tom jak dlouho byly otevřeny dveře či puštěné topení, pro nás to není žádný problém.

Automatická kniha jízd s Exportem do účetnictví

Vedení účetnictví a přehled nad jízdami vašich firemních vozidel nebyl nikdy jednodušší. Automatické stahování dat, párování tankovacích karet, či identifikace soukromých jízd není pro naše řešení žádný problém. Všechna data získáte navíc v reportech ušitých na míru vašemu podnikání pro maximální úsporu času a nákladů.

Řešení pro vozidla zítřka máme už dnes

Elektromobilita je nezastavitelná a stejně jako naše osobní vozidla, postupně na čistou energii přesedlali i firemní vozové parky. Sledování aktuální spotřeby, dobíjení, zda celkové provozní náklady jsou však při elektromobilech a hybridních vozidlech mnohem náročnější. S námi však zvládnete i tento úkol hravě, díky možnosti komplexně monitorovat všechny potřebné parametry bez ohledu na to, co dané vozidlo pohání.

Dokonalý přehled a ochrana v jednom balení

Kromě všech výhod automatické knihy a historie jízd, vám GPS monitoring přináší také dodatečnou ochranu vašeho vozidla, díky speciálním řešením bezpečnosti. Buďte informováni o jakémkoliv pohybu vašeho vozidla, užívejte si režim virtuální garáže nebo se spolehněte na tichý alarm, který nechá pachatele s vaším vozem bezstarostně jezdit, zatímco ho policie snadno vypátrá díky našim datům.

CENOVÁ NABÍDKA NA MÍRU

Vyplňte prosím kontaktní formulář níže. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve