Reference

Mgr.Martin Bárta

Při výběru zprostředkovatele a tvůrce GPS řešení pro nás jsme nemohli udělat lepší rozhodnutí, než si vybrat společnost TSS Group. Profesionalita, vstřícnost, flexibilita a ochota jsou samozřejmostí při každodenním kontaktu s odborníky, či obchodním týmem. Zejména bych vyzdvihl jednoduchou no přitom účinnou administraci stránky. Moje děkuji vám patří za trpělivost, individuální řešení pro naši společnost.

Maroš Palesch

Se společností TSS Group spolupracuji již několik let. Je to dynamicky se rozvíjející společnost. Její portfolio patří mezi nejrychleji rostoucích partnerů v rámci zprostředkování monitorovacího systému pro vozidla. Jako dopravní konzultant se delší období věnuji řešením, které nám motoristům usnadňují všechny úkony spjaté s provozem motorových parků. Ve společnosti jsem poznal mnoho skvělých lidí, kde jejich profesionalita a odborná zkušenost je na vysoké úrovni. Systém TSS Monitoring je ojedinělý model online zprávy vozových parků. Jejich lídrem v oblasti automatizace a online processingu zpracovávání reportů je přesně šitý na zákazníky. Přidanou hodnotou je vlastní vývoj, který umožňuje flexibilně a adresně klientovi pomoci.

Budu upřímný, všechny tyto atributy mě přesvědčili o správnosti mého rozhodnutí spolupracovat s touto úspěšnou společností.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ NABÍDKA NA MÍRU

HOTLINE 24 / 7 / 365

Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

MOBILNÍ APLIKACE

Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

NEJPŘESNĚJŠÍ

Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

NEUSTÁLÝ VÝVOJ

Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.