TSSLoc Easy

gps lokátor

TSSLoc Easy

Systém TSSLoc přináší na trh GPS lokátor a pokročilé technologie zabezpečení automobilů v kompaktním balení za bezkonkurenční cenu. Získejte přehled o pohybu svého vozidla ať jste kdekoli, buďte informován i o těch nejjemnějších otřesech a užívejte si klidný spánek, díky nonstop notifikacím přímo ve vašem smartphonu.

Model Easy + představuje unikátní řešení zabezpečení vozidel s moderní elektroinstalací IPM*, jehož montáž nevyžaduje žádné zásahy do elektronických či mechanických částí vozidla a hravě ji zvládnete sami během několika minut. Své vozidlo tak máte díky systému TSSLoc nonstop pod dohledem a to bez obav o ztrátu záruky či poškození interiéru při instalaci.

od 2 427 Kč s DPH

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Kompatibilní s vozidly s IPM

Vozidla vybavená IPM mají palubní napětí při nastartovaném motoru v rozmezí 12,2 – 15,6 V. IPM systém ve vozidlech slouží na efektivní využívání energie, zvyšuje životnost akumulátoru vozidla a dokáže dobíjet akumulátor i při častých krátkých jízdách.

Jednoduchá samoinstalace

Systém TSSLoc Easy+ si jednoduše nainstalujete sami vložením jednotky do zásuvky OBDII, kterou je vybavena většina vozidel od roku 1996. Jednotku lze instalovat i na tajném místě pomocí prodlužovací kabeláže nebo rozbočovací kabeláže, která zachová diagnostickou zásuvku volnou.

Přehled v aplikaci i online

Veškeré údaje o pohybu a stavu svého vozidla můžete komfortně prohlížet prostřednictvím online rozhraní nebo mobilní aplikace TSSLoc. Mobilní aplikace pro systémy iOS a Android vás upozorní na všechny události notifikací a akustickým signálem iv případě že není spuštěna.

Virtuální garáž

Systém TSSLoc Easy+ se aktivuje automaticky po vypnutí motoru a chrání vozidlo až do vašeho návratu. Pokud vozidlo zaznamená pohyb bez zapnutí zapalování, systém okamžitě odešle upozornění. Kromě automatického režimu je možné systém ovládat manuálně nebo na základě časového plánu.

Integrovaná baterie

Jednotka TSSLoc je vybaven vlastní baterií, díky které zůstává zařízení plně funkční i při odpojení palubního akumulátoru. Jednotka vás také upozorní při odpojení ze zásuvky v případě pokusu o krádež.

Neustále ve spojení

Spojení se servery TSSLoc je neustále ověřovány a v případě ztráty spojení vám systém odešle okamžité upozornění, díky čemuž víte odhalit pokus o rušení signálu GPS ještě před samotnou krádeží.

Možnost používat ve více vozidlech

Díky rychlé a snadné instalaci a kompaktním rozměrům je možné používat systém TSSLoc plnohodnotně ve více vozidlech. Při výměně vozidel stačí vytáhnout jednotku ze zásuvky jednoho vozidla a umístit ji na svém místě v druhém vozidle.

CO VŠECHNO TSSLOC EASY+ DOKÁŽE?

 • Upozornění na start / vypnutí motoru
 • Upozornění na otřesy ve vozidle
 • Upozornění na nízké napětí akumulátoru vozidla
 • Upozornění na připojení / odpojení napájení
 • Upozornění na neoprávněný pohyb vozidla
 • Upozornění na ztrátu spojení se serverem TSSLoc

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.