TSSLoc MARINE

TSSLoc MARINE

Chcete mít svou jachtu, člun, skútr či jiné plavidlo pod kontrolou i když nejste v přístavu? S jedinečným lokalizačním systémem TSSLoc Marine to není žádný problém. Vodotěsná jednotka s integrovanou baterií a trvalou, skrytou montáží je zárukou neustálého dohledu za jakýchkoliv podmínek.

Aktuální poloha, sledování trasy, rychlost či stav baterie. Toto a ještě mnohem více najdete v přehledné aplikaci, zda webovém rozhraní TSSLoc Marine. Volitelný režim střežení s funkcí plánovače nebo manuálním nastavením kontroluje polohu plavidla v pravidelných intervalech a okamžitě vás informuje o jakémkoliv narušení virtuální zóny střežení. Samozřejmostí je také monitorování startu motoru, ztráty GPS signálu či odpojení od napájení.

Cena na vyžádání

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Jediný na trhu

Systém TSSLoc Marine je jediným zařízením na trhu vyvinutým speciálně pro ochranu a monitorování plavidel. Svým nastavením a funkcemi systém zohledňuje specifické nároky monitoringu plavidel pro maximální přesnost lokalizace a účinnost ochrany.

Kompaktní vodotěsná jednotka

Díky krytí IP67 a kompaktním rozměrům může být jednotka instalována na jakékoli plavidlo bez nároků na rozměr či způsob využití.

Přehled v aplikaci i online

Veškeré údaje o pohybu, rychlosti a stavu plavidla můžete komfortně prohlížet prostřednictvím online rozhraní nebo mobilní aplikace TSSLoc. Mobilní aplikace pro systémy iOS a Android vás upozorní na všechny události notifikací a akustickým signálem iv případě že není spuštěna.

Volitelný režim střežení

Systém TSSLoc Marine se aktivuje automaticky po vypnutí motoru a chrání plavidlo až do vašeho návratu. Pokud systém zaznamená pohyb plavidla bez autorizace, okamžitě odešle upozornění v mobilní aplikaci. Kromě automatického režimu je možné systém ovládat manuálně nebo na základě časového plánu.

Integrovaná baterie

Jednotka TSSLoc Marine je vybaven vlastní baterií, díky které zůstává zařízení plně funkční i při odpojení palubního akumulátoru. Jednotka vás také upozorní při ztrátě napájení v případě pokusu o krádež.

Neustále ve spojení

Spojení se servery TSSLoc je neustále ověřovány a v případě ztráty spojení vám systém odešle okamžité upozornění, díky čemuž víte odhalit pokus o rušení signálu GPS ještě před samotnou krádeží.

CO VŠECHNO TSSLOC MARINE DOKÁŽE?

 • Upozornění na start / vypnutí motoru
 • Upozornění na ztrátu datového spojení
 • Upozornění na nízké napětí akumulátoru vozidla
 • Upozornění na otevření monitorovaných vstupů
 • Upozornění na připojení / odpojení napájení
 • Upozornění na opuštění zóny střežení
 • Upozornění na ztrátu spojení se serverem TSSLoc
 • Upozornění na rušení GSM signálu

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.