TSSLoc SMART

TSSLoc SMART

TSSLoc Smart je dokonalým spojením aktivního autoalarmu a lokalizačního zařízení, které spolehlivě ochrání vaše vozidlo v jakékoliv situaci. Model Smart vám kromě klidného spánku, umožní detailně sledovat polohu, rychlost a stav vozidla v reálném čase přímo v aplikaci vašeho smartphonu. Samozřejmostí je také komplexní historie používání a možnost vedení automatické knihy jízd.

Pokud hledáte jednoduchý, ale efektivní způsob ochrany vašeho vozidla, TSSLoc Smart je pro vás jako stvořený. Trvale instalována jednotka s integrovaným akumulátorem, snímačem otřesů a zvukovým alarmem sleduje všechny důležité parametry vozidla a jakékoliv neoprávněné vniknutí, pohyb či otřes okamžitě oznámí nejen vám, ale i celému okolí.

od 4 587 Kč s DPH
včetně montáže zařízení

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Aktuální poloha a historie

Díky vysoce přesné GPS / Glonass jednotce umožňuje model Smart sledování vozidla v reálném čase s 15 sekundovým intervalem aktualizace. Systém také ukládá všechna data přehledně do historie, pro možnost zpětné kontroly.

Trvalá skrytá montáž

Díky vysoce přesné GPS / Glonass jednotce umožňuje model Smart sledování vozidla v reálném čase s 15 sekundovým intervalem aktualizace. Systém také ukládá všechna data přehledně do historie, pro možnost zpětné kontroly.

Přehled v aplikaci i online

Veškeré údaje o pohybu, rychlosti a stavu vozidla můžete komfortně prohlížet prostřednictvím online rozhraní nebo mobilní aplikace TSSLoc. Mobilní aplikace pro systémy iOS a Android vás upozorní na všechny události notifikací a akustickým signálem iv případě že není spuštěna.

Virtuální garáž

Systém TSSLoc Smart se aktivuje automaticky po vypnutí motoru a chrání vozidlo až do vašeho návratu. Pokud vozidlo zaznamená pohyb bez zapnutí zapalování, systém spustí akustický poplach a okamžitě odešle upozornění. Kromě automatického režimu je možné systém ovládat manuálně nebo na základě časového plánu.

Integrovaná baterie

Jednotka TSSLoc je vybaven vlastní baterií, díky které zůstává zařízení plně funkční i při odpojení palubního akumulátoru. Jednotka vás také upozorní při ztrátě napájení v případě pokusu o krádež.

Neustále ve spojení

Spojení se servery TSSLoc je neustále ověřovány a v případě ztráty spojení vám systém odešle okamžité upozornění, díky čemuž víte odhalit pokus o rušení signálu GPS ještě před samotnou krádeží.

CO VŠECHNO TSSLOC SMART DOKÁŽE?

 • Upozornění na start / vypnutí motoru
 • Upozornění na otřesy ve vozidle
 • Upozornění na nízké napětí akumulátoru vozidla
 • Akustický alarm
 • Upozornění na připojení / odpojení napájení
 • Upozornění na neoprávněný pohyb vozidla
 • Upozornění na ztrátu spojení se serverem TSSLoc
 • Aktuální poloha vozidla během jízdy

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.