TSS TAXI

TSS TAXI

Zjednodušte své podnikání, zvyšte vytíženost jednotlivých vozidel a ušetřete si čas a peníze díky komplexnímu přehledu a historii jízd, které vám nabízí systém TSS Taxi. Jednotka Systému TSS Taxi disponuje širokými možnostmi připojení doplňkových funkcí, k nimž patří například napojení světelného panelu TAXI s automatickou změnou stavu vozidla z „volný“ na „obsazen“. Samozřejmostí je možnost identifikovat jednotlivé jízdy, zjistit aktuální polohu vozidla, jeho rychlost a směr a také možnost neomezené archivace dat.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Nonstop přehled odkudkoliv

Nezáleží zda jste u počítače nebo mimo kancelář, díky online rozhraní a mobilní aplikaci máte o aktuálním stavu vozidel, jejich obsazenosti rychlosti či efektivitě dokonalý přehled 24 hodin denně.

Neomezená historie

Potřebujete zjistit kde bylo vaše vozidlo před půl rokem, kdo ho řídil a zda bylo v daném čase obsazené zákazníkem nebo volné? S touto a mnoha jinými funkcemi vám pomůže systém TSS Taxi s neomezenou historií dat, která je platná po celou dobu platnosti služby.

Zvýšení efektivity

Chcete mít své zaměstnance pod kontrolou, zamezit „černým“ jízdám či zlepšit efektivitu jejich jízdy? S pomocí systému TSS Taxi dokážete sledovat a vyhodnocovat každou jízdu vašich zaměstnanců, omezit zbytečné kilometry na minimum a zvýšit tak každodenní efektivitu vaší taxislužby.

Řešení na míru

Díky tomu, že naše řešení sami vyvíjíme umíme splnit každý váš požadavek. Ať už se jedná o monitorování vozidel s alternativním pohonem, jedinečné nároky na identifikaci zaměstnanců, či kontrolu pravidelnosti tankování, žádná z vašich požadavků není pro nás problém.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.