TSS PROTENG

TSS PROTENG

Zabezpečte své vozidlo před požárem v motorovém prostoru rychle a jednoduše pomocí revolučního systému TSS Proteng. Díky jedinečné technologii je systém TSS Proteng schopný zastavit šíření požáru téměř okamžitě, čímž sníží poškození vozidla a také chrání jeho posádku.

Systém TSS Proteng lze použít ve všech vozidlech na ochranu motorového prostoru, nezávislého vytápění nebo v jiných zájmových bodech. Systém je plně autonomní, nevyžaduje externí zásobu hasicího média ani trvalé připojení palubního napájení. O všech událostech vás systém navíc upozorní přímo v aplikaci vašeho smartphonu, která může disponovat i přímým propojením na nonstop dispečink.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Jediný na trhu

Systém TSS Proteng je jedinečným spojením účinného autonomního hasicího systému s prvotřídními službami online GPS monitoringu. Díky tomu víte okamžitě reagovat na vzniklou situaci a minimalizovat škody způsobené na majetku či zdraví osob.

Kompaktní hasicí jednotka

Hasící jednotku systému TSS Proteng tvoří pružná trubice s teplocitlivý materiálu obsahující speciální hasivo. Díky důmyslné konstrukci jednotka nepotřebuje žádné napájení a její instalace nijak nezasahuje do konstrukce vozidla.

Přehled v aplikaci i online

Veškeré údaje o systému a jeho stavu můžete komfortu prohlížet v aplikaci TSS Proteng přímo ve vašem smartphonu. Mobilní aplikace pro systémy iOS a Android vás upozorní na všechny události notifikací a akustickým signálem iv případě že není spuštěna.

Neustále ve spojení

Spojení se servery systému TSS Proteng je neustále ověřovány a v případě ztráty spojení vám systém odešle okamžité upozornění, díky čemuž víte odhalit chybu zařízení či neoprávněnou manipulaci téměř okamžitě.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.