TSS Autopůjčovna

TSS Autopůjčovna

Zvyšte efektivitu vaší autopůjčovny, zabezpečte svá vozidla proti krádeži či poškození a buďte nonstop informováni o poloze a směru pohybu vašich vozidel. Přesně toto a ještě mnohem více vám nabízí speciální řešení TSS Autopůjčovna.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Rezervační systém

Součástí řešení TSS Autopůjčovna je TSS rezervační systém nabízející kompletní a přehlednou agendu výpůjček vašich vozidel. Rezervační systém umožňuje prohlížení a registraci žádanek, grafický kalendář a také podrobnou dokumentaci ve formě detailních reportů.

Detekce rušičky

Systém automaticky detekuje rušení GSM nebo TSS signálu, aktivuje lokální poplach, zablokuje motor vozidla pomocí imobilizéru a odešle informaci na autorizované číslo.

Blokování motoru

Trvale instalována jednotka doplněna o imobilizér nabízí bezdotykové ovládání s možností rozšíření o externí sirénu. Autorizační proces je spuštěn zapalováním nebo otevřením dveří. Produkt nabízí spolehlivé zabezpečení a také sleduje všechny důležité parametry vozidla jako pohyb či otřes, které hlásí nejen vám ale také celému okolí.

Detekce otevření kapoty

Funkce vyvinutá přímo pro autopůjčovny nabízí možnost sledovat otevření kapoty pro zamezení krádeže či výměny cenných součástí v motorovém prostoru. Autorizační proces je spuštěn otevřením kapoty a v případě neautorizovaného zásahu vás informuje sms zprávou.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.