BATLoc

BATLoc

Potřebujete monitorovat zásilku, kontejner, nářadí nebo cokoliv jiného? Bateriový lokalizátor BATLoc s kompaktními rozměry a baterií s pracovní kapacitou až 2 roky je pro vás ideální volbou. Jednotka BATLoc využívá na vysoce přesné určení polohy družicové systémy GPS a Glonass. V případě nedostupnosti družicových signálů (např. v budovách) je lokalizace zajištěna sítí GSM pomocí rozpoznání BTS stanic.

Baterie BATLoc disponuje dvojicí provozních režimů, jejichž kombinace chrání samotné zařízení před rušením či objevením pomocí čtečky. V standardním režimu lokalizátor vysílá svou polohu v 24 hodinových intervalech pro maximální úsporu baterie. V případě ztráty nebo odcizení monitorovaného předmětu majitel aktivuje sledovací režim, ve kterém je poloha zařízení aktualizována každých 10 minut pro přesné vyhledání odcizeného majetku.

od 2 427 Kč s DPH

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ŘEŠENÍ

Bez externího napájení

Jednotka BATLoc disponuje integrovanou baterií s kapacitou dostačující na 2 roky plnohodnotného fungování zařízení. Jednotka je tak plně autonomní a poskytuje nekonečné možnosti umístění a využití.

Neviditelný pro detektory signálu

Ve standardním režimu je jednotka většinu času neaktivní a vysílá jen velmi krátkou dobu, díky čemuž je její objevení detektorem téměř nemožné.

Přehled v aplikaci i online

Veškeré údaje o pohybu a stavu svého majetku můžete komfortně prohlížet prostřednictvím online rozhraní nebo mobilní aplikace TSSLoc. Mobilní aplikace pro systémy iOS a Android vás upozorní na všechny události notifikací a akustickým signálem iv případě že není spuštěna.

Jednoduchá samoinstalace

Kompaktní rozměry jednotky BATLoc spolu s jedinečným autonomním řešením napájení umožňují snadnou instalaci na jakékoliv místo monitorovaného majetku.

CO VŠECHNO BATLOC DOKÁŽE?

 • Upozornění na pohyb objektu
 • Upozornění na vybitou baterii
 • Automatická kontrola spojení
 • Možnost volby standardního a sledovacího režimu

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu během celého roku.

  MOBILNÍ APLIKACE

  Možnost sledování svého vozidla prostřednictvím aplikace.

  NEJPŘESNĚJŠÍ

  Možnost zjistit aktuální polohu vozidla, jeho stav, rychlost nebo směr jízdy.

  NEUSTÁLÝ VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tým softwarových specialistů, kteří zapracovávají požadavky zákazníků při tvorbě nových produktů.